You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kiralık Bina


Kadıköy Osmanağa Mah. Vişne No: 20 - No:20A adresinde, boğa heykeline yakın sıfır kiralık bina

dükkan ( 14 m2 ) + deposu + 3 adet 1+0 daire + 1 adet 2+0 dubleks daire kiralıktır.

  • 70,50 m2 taban oturumu
  • Proje 1.Bodrum +Zemin+4.Normal +çatı kat olarak toplam 393,00 m² için düzenlenmiştir.

İstanbul İli, Kadıköy İlçesi, Osmanağa Mahallesi, Vişne Sokağa cepheli parsel üzerinde yer alan, 20 ve 20A dış kapı numaralı komple binadır. Taşınmazın yer aldığı bölge yoğun ticaret olarak orta ve orta üstü gelir grubuna hitap etmekte olup, yakın çevresi ticaret mıntıkası şeklinde teşekkül göstermiştir. Bölgenin tüm teknik alt ve üst yapısı tamamlanmış olup, taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır.

  • Taşınmazın yakın civarında Kadıköy Boğa Heykeli, Kadıköy İtfaiye İstasyonu, Söğütlüçeşme Cami ve Mahmut Baba Türbesi bulunmaktadır.
  • 1, 2, 3 nolu taşınmazlar projesine göre sırasıyla 1., 2. ve 3. Katlarda bulunmakta olup, her biri yaklaşık brüt 32 m² alana sahip olup, hol, ofis ve wc bölümlerinden oluşmaktadırlar.
  • 4 nolu taşınmaz projesine göre 4. katta yaklaşık brüt 32 m² alana sahip olup, hol, ofis ve wc bölümlerinden, çatı katta yaklaşık brüt 15 m² alana sahip olup, dolap ve Ç.A.P bölümünden oluşmaktadır. Ayrıca yaklaşık 5 m² alanlı teras hacmi mevcuttur. Taşınmaz teras dahil toplamda yaklaşık brüt 52 m² alana sahiptir.
  • 5 nolu taşınmaz projesine göre 1.bodrum katta yaklaşık brüt 15 m² alana sahip olup, depo ve wc bölümlerinden, zemin katta yaklaşık brüt 15 m² alana sahip olup, dükkan bölümünden oluşmaktadır. Taşınmaz toplamda yaklaşık brüt 30 m² alana sahiptir.

100.000 TL

  • Paylaş:

Ek Bilgiler


Ad Kiralık Bina
İl/İlçe İstanbul/Kadıköy
Tip Sıfır Kiralık Bİna
Durum Eşyalı Değil
Oda 5 Bölüm
Alan
Isıtma
Adres Kadıköy Osmanağa Mah. Vişne No: 20 - No:20A