Milli Eğitim Vakfı ile Kanada Nova Scotia Eğitim Bakanlığı Arasında 19 Kasım 2015 tarihinde Akademik Ortaklık Protokolü imzalandı.

04.12.2015

Millî Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Özçukurlu, Kanada Büyükelçisi Sayın John Holmes, Millî Eğitim Vakfı Yönetim Üyeleri Prof.Dr.Galip Karagözoğlu, Mehmet Temel, A.Remzi Sezgin, Nova Scotia Uluslararası Öğrenci Değişim Programı Direktörleri Martine Adriaensen ve Mr. Mitch Landry, ISE World Yöneticileri Gökyar Karşit ve Safa İlgin'in katılımları ile 19 Kasım 2015 tarihinde Millî Eğitim Vakfı Genel Merkezi'nde gerçekleştirilen imza töreninde kabul edilen protokol gereği MEV Koleji öğrencileri, Kanada'nın Nova Scotia Bölgesindeki okullarda aylık / yıllık değişim programlarına ve yaz okullarına katılabilecek, Kanada Üniversitelerine giriş ve devlet bursu kazanma imkanlarından Kanada vatandaşları gibi yararlanabilecekler. Ayrıca eğitim programları geliştirilmesi ve öğretmen eğitimleri gibi geniş kapsamlı ilişkileri kapsayan Akademik Ortaklık Protokolü MEV Koleji öğrencileri için yepyeni ufuklar açacak.
 
İmza töreni videosu için aşağıdaki linke tıklayınız.


https://youtu.be/yaEnUtPr65w <https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FyaEnUtPr65w&amp;h=PAQFGgGEDAQEJl8ydBzoIMU1AJTKF3WLBGlugBcXIXgFjZQ&amp;enc=AZN7PEHIhGh6pD4Zh3ed5qiYIRn1eC7J5hXalOnw8OaMBfngkQRrS12gZeyRdf2aw6zAPjEptH9B1JvHTXGJncHoeHLaMJZ1txkv7KcfwrsoQ3ocm3t7y75sxkt

Sayfa başına dön
Ana Sayfaya dön

© 2012 Milli Eğitim Vakfı. Tüm hakları saklıdır.